Jméno: Vymazat.
Heslo:
jUNIX, spol. s r.o.
Úterý, 23.7.2024
jUNIX logo
Hosting
Životní prostor pro Vaše internetové aplikace.

Uvažujete kam umístit Vaše internetové stránky, či jiné aplikace ? Nelíbí se Vám omezení či podmínky u velkých hostingových společností ?

Jsme připraveni jednat o Vašich podmínkách a nastavit Vám službu podle Vašeho přání. Nezaměřujeme se na kvantitu, ale na úzký okruh zákazníků se specifickými potřebami. Naše internetové servery jsou provozovány výhradně pod operačním systémem Linux. Jsou pravidelně updatované a připravené k provozu nejmodernějších aplikací. Servery jsou umístěné u několika různých providerů a připojeny přímo k páteřním linkám. Je tak zajištěn provoz potřebných služeb (DNS, SMTP,..) při totálním výpadku některého serveru i celé sítě providera.

Nechcete-li z bezpečnostních či jiných důvodů své aplikace umístit na server sdílený s dalšími uživateli, nabízíme kompletní servis a provoz Vašeho vyhrazeného serveru. Zajistíme pro něj potřebný hardware, nainstalujeme systém podle Vašich specifikací, připojím ho k internetu, zajistíme pravidelný dohled, zálohovaní a potřebné inovace systému. Umíme zprovoznit šifrované spojení ze serveru do Vašich kanceláří i více lokací, replikaci na více serverů a vyrovnávání zátěže mezi nimi.

Máte-li jakékoliv neobvyklé požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

© 2006-2020 jUNIX, spol. s r.o.