Jméno: Vymazat.
Heslo:
jUNIX, spol. s r.o.
Pátek, 21.6.2024
jUNIX logo
Správa informačních technologií
IT není E.T.

Každá společnost i jednotlivec potřebující komunikovat na úrovni s okolním světem a zpracovávající obsáhlejší agendu se dnes neobejde bez pomoci moderních přístrojů. Telefon, fax a psací stroj již nestačí tempu dnešní společnosti a tak je postupně nahrazují počítače, tiskárny a další složitá zařízení. Ty sice poskytují v ideálním případě co se od nich očekává, ale zároveň vyžadující odbornější péči a větší investice.

Technické vybavení kanceláří se již neomezuje jen na počítače. Zpravidla je potřeba i připojení k internetu, datová síť, telefonní linky, vnitřní telefonní okruhy, atd. Výsledkem je mnoho různorodých zařízení a různých specialistů k jejich udržbě. Z hlediska nákladů i technologie je velmi výhodné řešit všechny tyto problémy jednotně a postupně tak dochází k prolínaní světa telekomunikací a výpočetní techniky.

Ne každý má potřebné znalosti a mnohdy ani není výhodné trávit vlastní čas, či zaměstnávat vyhrazené specialisty, aby udržovali všechnu potřebnou techniku v chodu. Díky praxi a specializaci jsme schopni efektivněji rešit vaše potřeby. Dokážeme se postarat o běžné potřeby kancelářského provozu.

  • počítačové vybavení a jeho příslušenství
  • software (OS, aplikace, intranet, atd.)
  • síťová infrastruktura včetně připojení na internet
  • zabezpečení a pravidelný dohled
  • hlasové i datové telekomunikační zařízení
  • dodávky sw, hw a spotřebního materiálu za zvýhodněné ceny
  • školení obsluhy a poradenská služba
  • konzultace a návrhy ohledně dalšího rozvoje, či nutných opatření

Co nezvládneme vlastními silami, můžeme pro Vás zajistit u důvěryhodného subdodavatele, dohlížet na jeho práci a zaručit Vám tak komplexní kvalitní servis bez zbytečných starostí. Vše je jen otázka dohody a přizpůsobení pro konkrétní případ spolupráce. Naším cílem je pro Vás zajistit funkční a správně dimenzované technické vybavení, bez nutnosti trávit Váš čas nad detaily jeho implementace.

© 2006-2020 jUNIX, spol. s r.o.